Over Archisupport

Wij zijn Archisupport, een onafhankelijk bouwadviesbureau met een frisse blik op de bouwwereld. Creatief én innovatief, betrouwbaar en oerdegelijk. Uw bouw- en onderhoudsprojecten tot een succes maken. Dat is waar wij goed in zijn.

Wij zijn een all-round adviesbureau en werken voor uiteenlopende opdrachtgevers zoals woningcorporaties, VvE beheerders, architecten, aannemers, overheid, VvE’s, bedrijven, zorg en welzijn aan verschillende projecten op alle niveaus. Denk aan nieuwbouw, renovatie’s, transformaties, energietransities, scholen, woonwijken, appartementengebouwen, kantoorgebouwen, zorggebouwen en villa’s. Maar ook advies op het gebied van haalbaarheidsonderzoeken en ontwikkelingen maken deel uit van ons opdrachtenpakket. Ons team van gepassioneerde professionals zijn u graag van dienst.

Onze mensen

Ing. Roelof Gaasbeek Bouwkosten adviseur RKN roelof.gaasbeek@archisupport.nl 06-51058395 / 0343-457712
Aryette Mast Office manager/Bewonersconsulente aryette@archisupport.nl 06-10372758 / 0343-457712
Ing. Jos Veenendaal Senior Bouwkundig projectmanager jos.veenendaal@archisupport.nl 06-29056834 / 0343-457712
William van de Pol Senior Bouwkundig projectmanager william@archisupport.nl 06-22808004 / 0343-457712
Stefan Koopstra Bouwkundig tekenaar/3D modelleur stefan@archisupport.nl 06-11199952 / 0343-457712
Kors van Dusschoten Bouwkundig Calculator/Inspecteur kors@archisupport.nl 0343-457712
Ing. Rob van Rijnsoever Senior Bouwkundig projectmanager rob@archisupport.nl 06-50511588 / 0343-457712

Kom jij ons team versterken?

Bekijk de vacatures