Over Archisupport

Wij zijn Archisupport, een onafhankelijk bouwadviesbureau met een frisse blik op de bouwwereld. Creatief én innovatief, betrouwbaar en oerdegelijk. Uw bouw- en onderhoudsprojecten tot een succes maken. Dat is waar wij goed in zijn. 

Onze mensen

Ing. Roelof Gaasbeek Bouwkosten adviseur RKN roelof.gaasbeek@archisupport.nl 06-51058395 / 0343-457712
Aryette Mast iOffice manager/Bewonersconsulente aryette@archisupport.nl 06-10372758 / 0343-457712
Ing. Jos Veenendaal Senior Bouwkundig projectmanager jos.veenendaal@archisupport.nl 06-29056834 / 0343-457712
William van de Pol Senior Bouwkundig projectmanager william@archisupport.nl 06-22808004 / 0343-457712
Stefan Koopstra Bouwkundig tekenaar/3D modelleur stefan@archisupport.nl 06-11199952 / 0343-457712
Kors van Dusschoten Bouwkundig Calculator/Inspecteur kors@archisupport.nl 0343-457712

Archisupport is al twintig jaar een toonaangevend bouwkundig adviesbureau met een schat aan ervaring op vele gebieden. Onze trouwe opdrachtgevers geven ons al jarenlang het vertrouwen om hun project tot een succes te maken.

Vanuit ons kantoor in Amerongen zijn wij ook actief in Veenendaal, Utrecht, Amersfoort en tal van andere plaatsen. Archisupport staat klaar voor iedereen die bouwondersteuning of bouwadvies nodig heeft.