Over Archisupport

Wij zijn Archisupport, een onafhankelijk bouwadviesbureau met een frisse blik op de bouwwereld. Creatief én innovatief, betrouwbaar en oerdegelijk. Uw bouw- en onderhoudsprojecten tot een succes maken. Dat is waar wij goed in zijn.

Wij zijn een all-round adviesbureau en werken voor uiteenlopende opdrachtgevers zoals woningcorporaties, VvE beheerders, architecten, aannemers, overheid, VvE’s, bedrijven, zorg en welzijn aan verschillende projecten op alle niveaus. Denk aan nieuwbouw, renovatie’s, transformaties, energietransities, scholen, woonwijken, appartementengebouwen, kantoorgebouwen, zorggebouwen en villa’s. Maar ook advies op het gebied van haalbaarheidsonderzoeken en ontwikkelingen maken deel uit van ons opdrachtenpakket. Ons team van gepassioneerde professionals zijn u graag van dienst.

Onze mensen

Ing. Roelof Gaasbeek Bouwkosten adviseur RKN roelof.gaasbeek@archisupport.nl 06-51058395 / 0343-457712
Aryette Mast iOffice manager/Bewonersconsulente aryette@archisupport.nl 06-10372758 / 0343-457712
Ing. Jos Veenendaal Senior Bouwkundig projectmanager jos.veenendaal@archisupport.nl 06-29056834 / 0343-457712
William van de Pol Senior Bouwkundig projectmanager william@archisupport.nl 06-22808004 / 0343-457712
Stefan Koopstra Bouwkundig tekenaar/3D modelleur stefan@archisupport.nl 06-11199952 / 0343-457712
Kors van Dusschoten Bouwkundig Calculator/Inspecteur kors@archisupport.nl 0343-457712

En dat betekent dat u vanaf 1 maart voor onafhankelijk advies en een frisse blik op de bouwwereld op Lunet 5a in Veenendaal aan het juiste adres bent. En mocht u ons nou een kaartje willen sturen, dan kunt u hier de postcode 3905 NW aan toevoegen (overige zakelijke correspondentie ontvangen we mede met het oog op duurzaamheid overigens liever op de digitale deurmat: info@archisupport.nl).

Tot die tijd bent u natuurlijk nog gewoon van harte welkom in Amerongen! Neem u dan wel eerst even contact met ons op?